Competition ended
Deadline: søndag 7. august 17:30
Premier League, runde 1
Premier League 2022/2023
PREMIER:
Runde premier: 38 x 1.000 = 38.000 NOK
Sesongkonk: Fotballtur til England for de 2 beste i sammendraget. (gavekort på 10.000 NOK X 2)
Totalt: 58.000 NOK
Kostnad: Gratis
Denne sesongen kliner vi til med en valgfri fotballtur til England for de 2 beste!!!! (Verdi 10.000 x 2)
Nok en gang har Norges beste bookmaker, Coolbet, sagt seg villig til å sponse en fantastiske konkurranser med fete premier for oss.
OBS OBS: For at vi skal klare å opprettholde de fete premiene helt gratis, så er vi avhengige at folk får med seg venner og bekjente i våre konkurranser. Så i år vil vi kreve at alle deltagere som er med verver minst 2 venner til Maxgevinst.com. Det er 100% gratis å registrere seg hos Maxgevinst, å krever ingenting annet enn å registrere seg med navn og E-mail adresse. Dette har vært misforstått tidligere, men at folk har trodd verving har gjeldt for at man må verve venner til Coolbet. Det er altså kun å få oddsvenner til å registrere seg 100% kostnadsfritt hos www.maxgevinst.com. Vervinger kan sendes til Jan Jensen på Facebook eller som en DM på Twitter. Send eget nick hos Maxgevinst + navn / nick på de dere har fått med. Frist for dette er at dere må ha fått med 2 venner innen den 20 serierunden.
Kickstart mulighet til 3 poeng!!
Alle som får med seg 3 venner til å registrere seg hos Maxgevinst før West Ham - Manchester City starter på Søndag vil få utdelt 3 poeng i seriekonken. Fjorårets vinner fikk under 10 poeng, så dette er virkelig en glimrende kickstart på jakten av gratis Englandstur!
POENGSYSTEM:
1. Man får poeng i sammendraget i år. Max 3 poeng per runde (totalt 38 runder). Se under for poengsystem.
Poengsystem for seriekonk for valgfri fotballtur for 2 (20.000 i gavekort)
10-19.99 i odds = 1 poeng
20-29.99 i odds = 2 poeng
30 i odds + = 3 poeng
Får man 40 eller mer i odds så gjelder det i konkurransen for rundekonk, men maxpoeng for seriekonk er uansett 3 poeng per runde.
Premiering for rundekonkurranser (38 stk): Her kjører vi vanlig med topp 3 til de 3 høyeste oddsene.
1. plass: 500 NOK
2. plass: 300 NOK
3. plass: 200 NOK
Konseptet er superenkelt:
- Sett opp en kupong hos maxgevinst og registrer den i konkurransen. Kampene kommer du til når du klikker "Delta".
- Del kupongen på Twitter eller Facebook med "#sjekkoddsen hos @maxgevinst". Det gjøres enkelt med ett klikk etter at den er levert.
- Kupongen som går inn med høyest odds vinner i rundekonkene. For sesongkonk plukker man 0-3 poeng per runde (les poengsystem for seriekonk)
Regler for premie:
- Alle deltagere må ha fylt 18 år.
- Minimumsodds pr. kupong: 10 i odds +
- Maksimalt 10 objekter pr. kupong
- Kupongene må deles på Twitter eller Facebook med hashtag #sjekkoddsen.
- Du må huske å huke av for konkurransen når du leverer ditt bidrag.
- Alle vinnere må ha en aktiv Coolbet-konto.
- Coolbet sine SoMe-regler for konkurranser er gjeldene.
- Spillestopp vil være kickoff for siste match i runden.
- Omsetningskrav for rundevinnere er 6 x 1.50 i odds.
- Ingen omsetningskrav for sesongvinner. (Gavekort på 10.000 x 2 NOK)
- Ett bidrag pr. bruker pr. runde.
- Alle vinnere (topp 3) bes ta kontakt med Jan Jensen på Facebook eller en DM på twitter.
- For å vinne rundepremier så må man ha gjort et innskudd på Coolbet den samme uken som man eventuelt vinner penger i denne konkurransen.
- For sesongkonkurransen gjelder det kun at du har en aktiv Coolbet konto, og har gjort minst ett innskudd før den 20. serierunden.
- Utsatte kamper eller kamper som ikke fullføres i perioden settes til 1.00 i odds